Pozvánka: Red Hat Developer Conference 2011 v Brně

By Řezza - Last updated: Pondělí, Prosinec 13, 2010 - Save & Share - Leave a Comment

PlakátVe dnech 11. 2. a 12. 2. 2011 (tj. v pátek a v sobotu) proběhne na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně Red Hat Developer Conference 2011, zaměřená především na pokročilejší uživatele a vývojáře svobodného a otevřeného software. Konference je rozdělená do dvou paralerních přednáškových běhu a dvou laboratoří urřených pro otestování a vyzkoušení některých projektů a technologií. Cílem je představit jednotlivé projekty potenciálním uživatelům a vývojářům. Jednotlivá témata jsou připravena a prezentována vývojáři nebo spolupracovníky daných projektů. Přednášky zaběhnou do technických detailů, ukážou jak se do projektů zapojit a kam jednotlivé projekty směřují. Kompletní program konference je na adrese https://fedoraproject.org/wiki/DeveloperConference2011.

Openmobility témat se dotkne Jaroslav Řezník (Řezza) v rámci KDE Plasma Workspaces a Introduction to Qt přednášek. Následovat bude Qt workshop s předvedením technologie Qt Quick.

Jako správná open source konference není na RHDC žádný vstup a není třeba registrace předem. Každý je vítán! Vzhledem ke třem paralelním přednáškám v pátek bude i dostatek místa pro všechny.

Sdílejte:

Share this:

Posted in Openmobility • • Top Of Page

Write a comment


Yandex Mail.ru Google LiveJournal myOpenId Flickr claimId Blogger Wordpress OpenID Yahoo Technorati Vidoop Verisign AOL