Konference Openmobility 2011: Hledáme přednášející (Call for Papers)

By Kolektiv autorů - Last updated: Středa, Březen 30, 2011 - Save & Share - Leave a Comment

V sobotu 18. června 2011 od 9.00 se v Brně na půdě Fakulty informatiky Masarykovy univerzity uskuteční již druhý ročník konference Openmobility. Tématem budou otevřené mobilní technologie a open source hardware. Tedy hlavně Linux a další open source software na mobilních telefonech, tabletech a netboocích. Můžete se těšit na zajímavé embedded zařízení u kterých můžete plně využít jejich potenciálu a také na otevřený hardware. Ten může sloužit jako platforma pro realizaci vašich nápadů a navíc máte možnost jej přizpůsobit svým potřebám.

Hledáme přednášející/předvádějící, kteří by představili zajímavé otevřené softwarové a hardwarové technologie a na těchto technologiích založené produkty. Návštěvníkům chceme nabídnout ucelený přehled otevřených mobilních technologií, zasvětit je do vývoje open source software pro mobilní zařízení a nechat je nahlédnout do vývoje samotného hardware. Součástí programu budou i praktické workshopy, kde se návštěvníci můžou blíže seznámit s tématy představenými na přednáškách a získat tak detailnější pohled do dané problematiky. Předveďte nám své otevřené mobilní zařízení, ať už jde o telefon, PDA, tablet, netbook, čtečku nebo zajímavý vývojový kit, prostě cokoliv co můžete vzít sebou a potom ukázat našim návštěvníkům co všechno se s ním dá dělat a jaký software na něm běží. Podělte se s námi o své zkušenosti s vývojem pro otevřená mobilní zařízení, o hackování zajímavého hardware nebo vytváření vlastního.

Chcete přednášet nebo předvést zajímavou technologii?

Jsme velice rádi za Vaši ochotu a prosíme o zaslání Vaši nabídky na e-mailovou adresu konference@openmobility.cz nejpozději do 1. května 2011.

Datum: sobota 18. června 2011 9.00 – 18.00

Místo: Fakulta informatiky Masarykovy univerzity, Botanická 68a, 602 00 Brno

Přednášky: 9:00 – 12:00 a 13:30 – 18:00 po 30 min (možno spojit dle domluvy)

Workshopy: 9:30 – 12:00 a 14:00 – 17:30 po 30 – 90 min

Lightning Talks: krátké přednášky po 5 minutách

Místnosti: 1x přednáškový sál, 1x PC učebna pro workshopy a venkovní prostory před sálem

Kontakt: konference@openmobility.cz

Termín pro přijímání nabídek: do 1.5.2011

Akci pořádáme za podpory společnosti Red Hat Czech.

Sdílejte:

Share this:

Posted in Konference • • Top Of Page

Write a comment


Yandex Mail.ru Google LiveJournal myOpenId Flickr claimId Blogger Wordpress OpenID Yahoo Technorati Vidoop Verisign AOL